PROPUNEREA TINERILOR SOCIAL-DEMOCRATI DIN CALAFAT PENTRU FUNCTIA DE VICEPRIMAR ESTE PETRE TRAISTARU

Pentru a pune punct crizei politice care macina orasul nostru si pentru a se forma o majoritate confortabila in Consiliul Local Calafat, c...

Pentru a pune punct crizei politice care macina orasul nostru si pentru a se forma o majoritate confortabila in Consiliul Local Calafat, care poate trece proiecte esentiale pentru buna dezvoltare a Calafatului, organizatia de tineret a PSD Calafat, a luat decizia de a-l propune pentru functia de viceprimar pe cel mai experimentat om politic din Consiliul Local, Petre Traistaru. Din pozitia de viceprimar, Petre Traistaru poate sa puna in aplicare cat mai multe din proiectele propuse de partidele din USL alegatorilor in campania electorala.

Fostul primar Petre Traistaru, este garantia seriozitatii si eficientei administratiei locale din Calafat, amintim ca in cele doua mandate de primar detinute de acesta in perioada  2000-2008, orasul nostru a cunoscut cele mai ample lucrari de modernizare si dezvoltare, cum ar fi:

-    Realizarea Centrului Civic

-  Canalizarea si betonarea majoritatii strazilor din Calafat

-  Modernizarea Pietei Centrale

-  Reabilitarea Muzeului, a Primariei si a altor cladiri de patrimoniu din orasul nostru

-  Reabilitarea integrala a scolilor

-  Furnizarea de agent termic fara intrerupere in perioada 2000-2008

 ”Credem ca Petre Traistaru poate reda increderea calafetenilor in administratia locala si prin experienta acestuia se pot pune in practica proiecte care pot revitaliza economic orasul nostru”, au declarat cei de la TSD Calafat.

COMMENTS

S-ar putea să-ți placă și:

Nume

Accident,4,Actual,902,Atentionare Meteo,40,Balul Bobocilor,1,cadastru,1,Calafat,2,Calafat News,13,Centrul Civic,1,Compania de Apă Oltenia,1,coplata,1,Desa,1,Educatie,9,Eveniment,134,Facebook,1,Feature,1,incendiu,26,IPJ Dolj,1,ISU Dolj,5,ÎNTRERUPERI PROGRAMATE,5,LICITATII,2,Marea Britanie,1,METEO,8,Municipiul Calafat,2,National,1,Naţional,1,Național News,7,News,1,Podul Calafat-Vidin,101,Politica,2,PTF Calafat,385,Sănătate,3,Sfinţi Ierarhi,1,Slider,1405,Spitalul Municipal Calafat,1,Sport,263,Stiri externe,613,Stiri interne,1283,Video,4,Virus,4,Zilele Municipiului Calafat,2,
ltr
item
Calafat News - Media Website: PROPUNEREA TINERILOR SOCIAL-DEMOCRATI DIN CALAFAT PENTRU FUNCTIA DE VICEPRIMAR ESTE PETRE TRAISTARU
PROPUNEREA TINERILOR SOCIAL-DEMOCRATI DIN CALAFAT PENTRU FUNCTIA DE VICEPRIMAR ESTE PETRE TRAISTARU
http://3.bp.blogspot.com/-mvfl4bzkH1k/Uax7NrrquNI/AAAAAAAAL3s/iemVdN_X6-U/s1600/desc%C4%83rcare.png
http://3.bp.blogspot.com/-mvfl4bzkH1k/Uax7NrrquNI/AAAAAAAAL3s/iemVdN_X6-U/s72-c/desc%C4%83rcare.png
Calafat News - Media Website
https://calafatnews.ciobanugigel.com/2013/06/propunerea-tinerilor-social-democrati.html
https://calafatnews.ciobanugigel.com/
https://calafatnews.ciobanugigel.com/
https://calafatnews.ciobanugigel.com/2013/06/propunerea-tinerilor-social-democrati.html
true
4417190105792548726
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy