Afiș electoral cu doi candidați PPDD lipit pe un mormânt dintr-un cimitir din Calafat.

Despre candidatii PPDD în Colegiul Calafat, Costel Iancu si Maria Schutz, presa o consumat ton de cerneala dezvaluind FAPTE cu caracter pe...

Despre candidatii PPDD în Colegiul Calafat, Costel Iancu si Maria Schutz, presa o consumat ton de cerneala dezvaluind FAPTE cu caracter penal Sau specifice Lumii interlope (în cazul lui Iancu) Insa sa ajunga sa ISI Faca Campania PE mormintele DIN Cimitirul calafetean Nu astepta nimeni SE . Gestul ESTE dincolo de cel mai josnic comportament Uman si oricat de mare ar fi Dorința unor candidati de o ajunge parlamentari for-un SCAPA de puscarie asa ceva Nu SE fata IAR comunitatea Noastra DIN Calafat NU VA permite niciodata asemenea comportament oribil. Dincolo de acestea TOATE reportajul o Fost prezentat de Postul Realitatea. TV prezentand Orasul Nostru Intr-o Lumina defavorabila DIN cauza unor candidati iresponsabili.

COMMENTS

S-ar putea să-ți placă și:

Nume

Accident,4,Actual,899,Atentionare Meteo,40,Balul Bobocilor,1,cadastru,1,Calafat,2,Calafat News,13,Centrul Civic,1,Compania de Apă Oltenia,1,coplata,1,Desa,1,Educatie,9,Eveniment,134,Facebook,1,Feature,1,incendiu,26,IPJ Dolj,1,ISU Dolj,5,ÎNTRERUPERI PROGRAMATE,5,LICITATII,2,Marea Britanie,1,METEO,8,Municipiul Calafat,2,National,1,Naţional,1,Național News,7,News,1,Podul Calafat-Vidin,101,Politica,2,PTF Calafat,384,Sănătate,3,Sfinţi Ierarhi,1,Slider,1402,Spitalul Municipal Calafat,1,Sport,263,Stiri externe,613,Stiri interne,1281,Video,4,Virus,4,Zilele Municipiului Calafat,2,
ltr
item
Calafat News - Media Website: Afiș electoral cu doi candidați PPDD lipit pe un mormânt dintr-un cimitir din Calafat.
Afiș electoral cu doi candidați PPDD lipit pe un mormânt dintr-un cimitir din Calafat.
http://1.bp.blogspot.com/-Fdgb_gxqhIg/UKUkduoOGkI/AAAAAAAADys/WK2xGBQKlps/s1600/img_20121115_083112_21240000.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-Fdgb_gxqhIg/UKUkduoOGkI/AAAAAAAADys/WK2xGBQKlps/s72-c/img_20121115_083112_21240000.jpg
Calafat News - Media Website
https://calafatnews.ciobanugigel.com/2012/11/afis-electoral-cu-doi-candidati-ppdd.html
https://calafatnews.ciobanugigel.com/
https://calafatnews.ciobanugigel.com/
https://calafatnews.ciobanugigel.com/2012/11/afis-electoral-cu-doi-candidati-ppdd.html
true
4417190105792548726
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy