Latest

latest

Afiș electoral cu doi candidați PPDD lipit pe un mormânt dintr-un cimitir din Calafat.

joi, 15 noiembrie 2012

/ by Calafat News
Despre candidatii PPDD în Colegiul Calafat, Costel Iancu si Maria Schutz, presa o consumat ton de cerneala dezvaluind FAPTE cu caracter penal Sau specifice Lumii interlope (în cazul lui Iancu) Insa sa ajunga sa ISI Faca Campania PE mormintele DIN Cimitirul calafetean Nu astepta nimeni SE . Gestul ESTE dincolo de cel mai josnic comportament Uman si oricat de mare ar fi Dorința unor candidati de o ajunge parlamentari for-un SCAPA de puscarie asa ceva Nu SE fata IAR comunitatea Noastra DIN Calafat NU VA permite niciodata asemenea comportament oribil. Dincolo de acestea TOATE reportajul o Fost prezentat de Postul Realitatea. TV prezentand Orasul Nostru Intr-o Lumina defavorabila DIN cauza unor candidati iresponsabili.

Don't Miss
Copyright © 2012-2018 Calafat News, All rights reserved!