News Breaking
Live
wb_sunny

Breaking News

Dunărea Calafat - Danubius Bechet, Miercuri, ora 15:00

Dunărea Calafat - Danubius Bechet, Miercuri, ora 15:00

Etapa a 22-a: Miercuri, ora 15:00 

Progresul Segarcea - Victoria Celaru
Arbitri:Antonie Liviu, Nicola Cristian Viorel, Dirmon Alexandru.

Amaradia Melineşti - Unirea Leamna
Arbitri:Vozaru Laurentiu, Luica Ionut Cristinel, Toma Ionut Georgel

Viitorul Cârcea - Vânatorul Desa
Arbitri:Pesu Ionela Alina, Dira Laurentiu Mihai, Popa Romeo.

Dunărea Calafat - Danubius Bechet
Arbitri:Vaduva Fanel Ionut, Barbu Pompiliu Costinel, Tudor Razvan Claudiu.

CS Işalniţa - CSO Filiaşi
Arbitri:Pirvulescu Albert Florin, Teodorescu Cristian, Barbulescu Mihai.
Dunărea Bistreţ - SF Gică Popescu Craiova
Arbitri:Fugaru Ionisor Laurentiu, Stanciu Amedeo Dragos, Ilinca Cristi Daniel

Recolta Ostroveni - CS U II Craiova (Miercuri, ora 16:00)
Arbitri:Puiu Alexandru Alin, Mihai Constantin, Rotaru Ovidiu Nicolae.

Prometeu Craiova va sta.

Clasament - Liga a IV-a

1.CSO Filiasi  (47-18)  46p
2.Dunarea Calafat (72-27)  44p
3.Dunarea Bistret  (56-29)  44p
4.Progresul Segarcea  (47-33)  35p
5.Viitorul Carcea  (47-29)  34p
6.Prometeu Craiova  (47-30)  33p
7.Danubius Bechet  (47-35)  33p
8.Recolta Ostroveni  (40-37)  33p
9.CS Isalnita  (40-30)  27p
10.CS U II Craiova  (46-43)  22p
11.Amaradia Melinesti  (32-55)  22p
12.Vanatorul Desa  (30-103)  14p
13.SF Gica Popescu Craiova  (25-40)  13p
14.Victoria Celaru  (37-60)  13p
15.Unirea Leamna ( 24-68)  3p
Adăugați aplicația Calafat News pe telefonul smartphone fără a instala, deschideți Calafat News cu browserul Chrome pe telefonul smartphone, apoi faceți clic pe pictograma de 3 puncte din browser, apoi selectați "Adăugați la ecranul principal". Apoi, dați clic pe aplicația Calafat News din ecranul principal al telefonului dvs. smartphone.

Tags

Abonează-te la știri!

Introdu adresa de email pentru a te abona la acest blog și vei primi notificări prin e-mail când vor fi publicate articole noi.

Trimiteți un comentariu